Kolczyki serduszka – dla dzieci i dorosłych

Kolczyki serduszka – dla dzieci i dorosłych

Więcej o kolczykach sercach na www.bizutik.pl.

Kolczyki serca są chętnie kupowanym typem biżuterii damskiej i dziecięcej – pasują na każdą okazję, doskonale uwydatniają urodę, są również perfekcyjnym pomysłem na podarek. Jakie rodzaje kolczyków znajdziemy na rynku? Z czego zazwyczaj są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – na wizyty w operze oraz do szkoły

Motyw serca jest szeroko wykorzystywany w jubilerstwie. Jest on punktem wyjścia do wytwarzania kolczyków tak dla dzieci, jak i dla pań. Kolczyki serduszka stanowią eteryczne uzupełnienie szeregu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest najczęściej wybierany na niezobowiązujące okazje – nosimy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki sztyfty nie wybijają się ze stylizacji, jedynie niezauważalnie podkreślają prawdziwą urodę właścicielki. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do pozornego wyszczuplenia twarzy oraz wydłużenia szyi. Tego typu kolczyki pasują na spotkania z ukochanym, wizyty w operze bądź bale sylwestrowe i wyśmienicie komponują się one z wieczorowymi sukienkami. Z kolei dzieci mogą ubrać kolczyki serca zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię.

Kolczyki serduszka – perfekcyjny upominek dla ukochanej osoby

W sprzedaży obecne są kolczyki serduszka wyprodukowane ze złota oraz srebra. Zainteresowaniem cieszą się też kolczyki pozłacane, które są niedrogie, a przy tym prezentują się bardzo wspaniale. Zarówno kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które zaakcentują urodę właścicielki. W sklepach znajdziemy kolczyki serduszka w kolorze błękitnym bądź rubinowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie członkowi rodziny, np. na Dzień Babci, rocznicę ślubu oraz z wielu innych okazji. Podarowane kochanej kobiecie – współmałżonce, narzeczonej czy też matce, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o istniejącej między wami więzi, miłości i szacunku.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: