Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z jubilerem Kraków.

Wraz z ożywieniem rynku oraz zwiększeniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy też nasze nawyki odnośnie robienia zakupów. Teraz entuzjastycznie wykorzystujemy opcję zamawiania przez internet. I chociaż w sieci można kupić nieomal wszystko, nadal wiele przedmiotów warto kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz poradę od specjalisty

Kupno srebrnej broszki, pierścionka bądź naszyjnika łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Tym samym, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy mamy zamiar kupić pierścionek albo obrączki, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli z kolei wybierzemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt luźny lub za ciasny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do właściwego obwodu albo sporządzi nowy. Inną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej pomocy złotnika. Wskaże on współczesne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a osobom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co teraz daje się na imieniny, chrzest czy ślub.

Sklep jubilerski – naprawa zniszczonej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów, ale także pełnią inne usługi. Reperacja uszkodzonej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli zerwał się nam naszyjnik lub wypadł kamień z kolczyka, złotnik ekspresowo i perfekcyjnie zreperuje go w swoim zakładzie. Zmieni też obwód sygnetu, kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał inny obwód palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na zawieszce czy pierścionku gratulacje, podziękowania, datę czy też inny ważny dla nas tekst. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś unikalny upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek albo naszyjnik, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce posiadamy niekompletną ewentualnie niepotrzebną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Post Author: