Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Potrzebujesz srebrnej biżuterii? Powinieneś odwiedzić ten adres

Jest z nami od wieków i pomimo pojawienia się wielu nowatorskich projektów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest pewnego rodzaju dekoracją ciała i pozwala na wyrażenie własnego ja. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię równie często noszą panie oraz panowie, dzieci oraz dorośli, osoby z najróżniejszych grup społecznych. Niezależnie od tego, które projekty lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych materiałów – zwykle ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej kilka dziesięcioleci?

Dobre strony srebrnej biżuterii

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, że jej stosowanie pozwala ustrzec się różnych dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie sposób zapomnieć też o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niskimi cenami.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo lat, ale powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona porysować lub zmatowieć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna również być myta w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Trzeba trzymać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: