kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Szlachetna biżuteria – srebrne kolczyki

Jednymi z najchętniej kupowanych przez kobiety elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okazję – bardzo uroczystą i mniej oficjalną. Zobaczmy co sprawia, że są tak rozchwytywane, a także w jakich salonach można je dostać.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych formach. Najpopularniejsze są subtelne wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, a równocześnie stylowe. Równie często wybierane są wiszące akcesoria, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako ozdobione naturalnymi kryształkami albo zupełnie gładkie. Błyskotki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co często występuje w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na próbę oraz metodę ich wykonania – najbardziej gustowne uzyskano techniką oksydowania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy dokładnie czyścić i na bieżąco eliminować wszystkie zanieczyszczenia, żeby długo prezentowały się perfekcyjnie. Należy przecierać je codziennie delikatną szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne środki nabłyszczające, a nieużywane kolczyki trzymać w zamkniętych pudełkach. Nie polecamy natomiast przestarzałych technik pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Takie substancje mocno podrażniają elastyczną powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór ozdób jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które proponują szybką dostawę i przeróżne obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane panie domu.

Post Author: