Wyjątkowa biżuteria z koralem

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Potrzebujesz biżuterii z koralem? Koniecznie odwiedź tę stronę

Słowo koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, strzeżone są przed negatywną energią i złymi duchami. Co więcej, kamień korala działa wyciszająco na osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i niekiedy nazywany jest także kwiatem morza. Poświęcony mitologicznej bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie mniej jednak szykowna, właściwie dopasowana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też świetnie pasuje do codziennych kreacji, ale też na specjalne okazje. Koral występuje kolorach: łososiowym, czerwonym oraz niebieskim.

Czy biżuteria z koralem może wpłynąć na stan naszego zdrowia?

Korzystnego działania biżuterii z koralem doszukuje się również w sferze medycznej. Koral rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Barwa koralu blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom dojrzałym. Reguluje cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na poprawę płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego właściwości redukujące. Wierzy się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na spokojne życie rodzinne, bez stresu.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: