Zalety kolczyków na sztyftach

Zalety kolczyków na sztyftach

Chcesz nabyć kolczyki na sztyftach? Sprawdź www.bizutik.pl

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich wyrobu kruszec, wzór oraz ozdobne minerały, ale też typ mocowania. Na rynku znajdziemy rozmaite typy zapięć – na przykład długie bigle lub małe sztyfty. Te drugie to najlepszy wybór dla tych kobiet, które cenią minimalizm i wygodę, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają ucha. Szczególnie ważna jest także rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie modele na specjalne okazje, a także te, które bez problemów można zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko bardzo eleganckie, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Dobrym rozwiązaniem okażą się z pewnością wykonane ze srebra kolczyki wysadzane niewielkimi, szlachetnymi minerałami – turkusem lub bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy skromnych, ale eleganckich strojach – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie rozmiary oraz minimalistyczny projekt.

Kolczyki na sztyftach mogą zaskoczyć

Z tych samych powodów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do zwykłych kreacji. Do biura warto założyć przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – wyglądają prawie równie dobrze, co prawdziwe, a ich możliwe zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Syntetyczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy również warto postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego niebanalną ozdobą.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: