Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Wszystko o polskim producencie silników elektrycznych odszukasz w tym miejscu.

Szerokie użycie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych globalnych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i Bodine Electric Company

Istniejąca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), a także silników DC wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez cenionych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy cechujące się ogromną niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy wyposażenia medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD znakomicie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Spółka Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec i Bodine Electric Company.

Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Post Author: