Kurs gotowania dla dzieci – proste zadania dla małych kucharzy

Kurs gotowania dla dzieci – proste zadania dla małych kucharzy

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą warsztatów kulinarnych dla dzieci? Nie wahaj się! Zajrzyj na warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci uwielbiają pomagać w gotowaniu – przystrajać ciastka bądź przynosić i wybierać składniki. Chcesz rozwinąć fascynację swojego malucha? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, jak przebiegają takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci – czy warto zapisać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć pociechy w wieku od 6-10 lat. W trakcie warsztatów dzieci nie tylko zyskują praktyczne umiejętności, ale , co bardzo ważne, uczą się niezależności i kształtują swoją kreatywność. A zarazem kapitalnie się bawią. Komponowanie ulubionych smaków, wybieranie i mieszanie ingredientów i ćwiczenie smacznych przepisów – to wszystko powoduje, iż maluchy ochoczo gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się też z zasadami, jakie obowiązują w kuchni, co w dużym stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach asystują także rodzice, toteż jest to znakomita sposobność do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą przypatrywać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a potem degustować to, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla krnąbrnych maluchów

Warsztaty organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez trzy godziny. W czasie kursu dzieci szykują deser i danie główne. Młodzi entuzjaści kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – podjąć próbę upieczenia aromatycznej, ozdobionej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy, ewentualnie ugotować apetyczny makaron na słodko lub słono. W trakcie kursu dzieci przygotowują również wyśmienity deser – mus z polewą owocową i kruchym ciastem. Nauka połączona z zabawą to świetny sposób na wykorzystanie wolnego czasu, a własnoręczne przygotowywanie ukochanych posiłków przynosi dzieciakom mnóstwo satysfakcji. Nawet najbardziej niepokorne dziecko będzie z zaangażowaniem przykładać się do przystrajania deseru czy przyrządzania smacznej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez profesjonalnego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz bardzo dobry kontakt z maluchami.

Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]

Post Author: