Nauka angielskiego

Nauka angielskiego

Najważniejszy z języków europejskich – angielski

Język Angielski jest niewątpliwie najbardziej znaczącym językiem europejskim. Języka Angielskiego używają niemalże wszyscy. Angielski jest przydatny przy wymianie handlowej, w turystyce, polityce, a także w codziennym życiu. Ta przydatność znajomości tego języka powoduje otwieranie się szkół językowych.

Samodzielna nauka angielskiego

Angielski jest o tyle dobry do samodzielnego uczenia się, że pomoce do jego nauki są powszechnie dostępne. Każda księgarnia ma w ofercie podręczniki do tego języka, a także literaturę angielską w oryginalnej wersji językowej. Anglojęzyczna jest też większość nowoczesnej muzyki oraz produkcji filmowych. Jesteśmy otoczenie przez angielski nawet jeśli mieszkamy w kraju, gdzie nie jest on językiem urzędowym, nie trudno więc się z nim osłuchać.

Szkoły językowe uczące języka angielskiego

Możliwość wyboru spośród kilku rodzajów kursów językowych udostępnia swoim studentom każda ze szkół językowych. Program DIRECT English jest jedną udostępnianych możliwości do wyboru.

DIRECT English to nowy sposób na szybkie przyswajanie wiedzy językowej. Opiera się na Metodzie Bezpośredniej, czym nieco przypomina bardzo mocno rozpropagowaną na polskim rynku Metodę Callana.

Alternatywnym wyborem jest kurs GENERAL ENGLISH – wykorzystujący metodę komunikatywną. Stworzony jest dla osób pragnących rozszerzyć całościową, praktyczną znajomość języka, umożliwiającą komunikowanie się w multikulturowym towarzystwie. Dla lepszego efektu kursy są powierzane zazwyczaj dwójce lektorów: Polakowi oraz native speakerowi.

Popularnym kursem jest też kurs konwersacyjny, czyli nauka poprzez rozmawianie w w danym języku obcym.

Obie te wersje, a także konwersacje z języka angielskiego oferuje centrum językowe Archer School. Wszystkie szczegóły można sprawdzić na stronie szkoły www.archerschool.pl.

Post Author: