kufry motocyklowe

Jak wybrać kufry na motor

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – pewno nagminnie musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to banalne. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu praktycznych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Jednak jaki kufer na motor wybrać?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motocykl – typy / Kufry do motocykla – odmiany / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo lub też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, dlatego zanim dokona się zakupu, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, ale również na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, jaka na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz fenomenalny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]

Post Author: