Wyprawy egzotyczne – podróże poślubne i wyjazdy dla aktywnych

Wyprawy egzotyczne – podróże poślubne i wyjazdy dla aktywnych

Podróże szyte na miarę - więcej o ofercie na http://tinyurl.com/y3occc98

Podróże odprężają, kształcą wyobraźnię, uczą nas poszanowania dla odmiennych nacji i kultur oraz pomagają odpocząć od codziennych obowiązków. Najmocniej zapadają w pamięć te, które prowadzą nas w dalekie miejsca, na wskroś inne od naszych polskich realiów. I chociaż nie wszyscy z nas mają naturę podróżnika, każdy powinien bodaj raz wyjechać w egzotyczną wyprawę w dowolny orientalny zakątek świata.

Biuro podróży egzotycznych zaplanuje dla Ciebie unikatowe wakacje

Zaplanowanie wyprawy egzotycznej nie jest łatwym zadaniem. Dlatego też statystyczny urlopowicz korzysta w tym celu z biur podróży. Oferują one jednakże głównie mało oryginalne wakacje w nadmorskich ośrodkach, wczasy odbywają się w kilkunastoosobowych grupach, a ich program na ogół nie uwzględnia odwiedzania interesujących miejsc danej miejscowości. Jeśli szukasz naprawdę unikalnej podróży, zapoznaj się z usługami biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w organizacji podróży szytych na wymiar, innymi słowy zgodnie z osobistymi wymogami zamawiającego. Po uzgodnieniu z klientem terminu, miejsca wyjazdu oraz sugerowanego kosztu podróży, biuro bukuje noclegi i bilety lotnicze, a także sporządza drobiazgowy plan wczasów. W dodatku biuro daje także garść kluczowych porad dla turysty, dotyczących między innymi tego, co warto zwiedzić, gdzie znaleźć smakowity posiłek, gdzie wypocząć i informuje czego nie robić w odwiedzanym państwie.

Szalona wyprawa dla aktywnych lub egzotyczna podróż poślubna

Bez względu na to jaki rodzaj wypraw uwielbiamy, w propozycjach biura podróży egzotycznych każdy odkryje coś dla siebie. Dla entuzjastów niczym nie zakłóconego wypoczynku biuro znalazło perfekcyjne lokalizacje w Meksyku, Filipinach oraz Tajlandii. Młode pary mogą spędzić miesiąc miodowy leżąc na plażach Polinezji albo Fiji – to doskonałe miejsca na podróż poślubną. Z kolei osoby aktywne mogą spotkać lemury na Madagaskarze, zobaczyć żyrafy i lwy w trakcie safari w Zanzibarze, połazić po szlakach górskich w Himalajach czy badać podziemną rzekę na Filipinach. Nie brakuje również propozycji egzotycznych wypraw dla rodzin z pociechami.

Źródło fotografii – relaksmisja.com.

Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]

Post Author: