Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Więcej o wykonaniu wirtualnego spaceru z modelem 3D na www.fotografsv.pl.

Wnętrza 3D to świetna metoda na przedstawienie potencjalnym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, które mają zamiar np. wynająć. Dla sporej ilości klientów sposobność obejrzenia takiego pomieszczenia przed skorzystaniem z oferty jest niesłychanie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy w dalszej części artykułu.

Co daje wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie kilkunastu fotografii model 3D naszej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest plan poszczególnych wnętrz, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać i skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany klientom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do całej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Nie licząc opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy również wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, że poza oglądaniem wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo siedziby firmy lub hotelu, możemy przejść za pojedynczym kliknięciem do wybranego pomieszczenia, a następnie zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala też przechodzić do innych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Gdzie powinno się udostępnić wirtualny spacer 3D?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie pokazać odbiorcom dany budynek i jego pomieszczenia. Tę metodę promocji można zastosować do prezentacji hotelu, pracowni czy baru, jak również w prosty sposób zademonstrować znacznemu gronu odbiorców wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy również użyć, w celu sprzedaży mieszkania, żeby ewentualni nabywcy byli w stanie wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto opracować z kilku przyczyna. Pierwszy z nich to opcja umieszczania ich w Mapach Google, na naszej stronie internetowej bądź udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej zachęcić klientado wybrania naszych usług. Internauci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo będą mieć do niego dużo większym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to również idealna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – pomimo ogólnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można uzyskać w łatwy sposób — trzeba po prostu zlecić jego przygotowanie doświadczonemu fotografowi.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Post Author: