Masz profil biznesowy na Facebooku? Dodaj tam panoramy sferyczne wnętrz firmy

Masz profil biznesowy na Facebooku? Dodaj tam panoramy sferyczne wnętrz firmy

Zdjęcia 360 stopni. Rzetelną pomoc fachowca w tym zakresie otrzymasz na https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/.

Panoramy sferyczne to bardzo popularna i stosunkowo nowa forma prezentowania pomieszczeń lokali gastronomicznych czy zakładów pracy. Zwykle spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale też natrafiamy na nie na najpopularniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on zamieszczanie na profilu firmy takiej sferycznej fotografii. Jak więc możesz zastosować zdjęcia panoramiczne do popularyzacji Twojej marki? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Czym są sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które jesteśmy w stanie oglądać pod każdym kątem. Dowolne przesuwanie fotografii wywołuje doznanie osobistej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku pozwalają na oglądanie budynku, lokalu lub nieruchomości poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu przygotowuje się przy pomocy dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników jedyne co różni je od standardowych fotografii cyfrowych to sposobność wybrania kursorem takiego zdjęcia, a potem obrócenia go w wybranym kierunku.

Panoramy sferyczne – wyróżnij swoją firmę

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to idealny sposób na wyróżnianie własnej firmy bądź biznesu. Panoramy 360 stopni dają duże możliwości zaprezentowania wnętrza lokalu usługowego, hotelu albo biura. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej fascynująca oraz pozwala gruntownie poznać dane punktem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego zaufanie w stosunku do oferowanych przez nas usług, co przełoży się na o wiele wyższe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto opublikować na Facebooku głównie kiedy prowadzimy działalność, która bazuje na najwyższej jakości pomieszczeniach (np. hotel bądź sale konferencyjne), ale też jeśli chcemy zachęcić zainteresowane osoby, aby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną czy też po prostu zademonstrować naszym klientom biuro, w którym działamy.

Przygotowanie zdjęć 360 stopni na Facebooka zleć profesjonaliście!

Przygotowanie panoramy sferycznej, chociaż teoretycznie można opracować samodzielnie, niemniej jednak do celów biznesowych rekomenduje się zatrudnić profesjonalnego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi zdjęciami. Dlaczego to zalecane rozwiązanie? Zlecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję wykonania najlepszej jakości zdjęć, które dodatkowo będą bardziej przyjazne dla widza. Sama usługa nie jest również trudno dostępna ani droga. Fotografów polecanych przez Google do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym wymienieni są tylko Ci fotografowie, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i opublikowali wyznaczoną ilość poprawnych zdjęć 360 stopni.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Post Author: