wirtualny spacer w klinikach stomatologicznych, wirtualny spacer w gabinetach dentystycznych

Spacer 360 stopni po biurach, salonach kosmetycznych i nieruchomościach

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby firmy bądź nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który powinno się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przeskakiwać do kolejnych punktów nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element Google kieruje nas nas do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast publikować dla klientów na naszej stronie internetowej.

Dlaczego warto stworzyć wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku względów. Główny z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy oraz pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas częściej od konkurencji nie posiadającej spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy dość szybko i – co równie najważniejsze – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, aby pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Możemy także pokazać tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet dentystyczny czy restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać również wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, żeby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Post Author: