Obozy tenisowe

Obozy tenisowe

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą obozu tenisowego? Nie zwlekaj! Zajrzyj na www.teniskrakow.pl/obozy-tenisowe/

Wakacje to czas, który można spędzić w salonie, oglądając wszystkie filmy. Możesz również spędzić je w sposób aktywny. Ciekawą opcją spędzenia wolnego czasu jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – atrakcje

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać podstawowy lub intensywny kurs nauki tego sportu. Najczęściej zajęcia odbywają się czteroosobowych grupach po 2 godziny treningu co dzień. Oprócz tego, uczestnicy chodzą na basen oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innych grach. Nie zabraknie również zwiedzania muzeów i lokalnych zabytków. Zaś w czasie pieszej wycieczki można podziwiać dziką faunę i florę.

Obóz tenisowy – popularne kierunki

Myli się ten, kto sądzi, że niezapomniane wakacje to wyjazdy zagraniczne. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ekscytująco będzie w Beskidach. Właśnie w takich regionach organizowane są najpopularniejsze obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – kto może skorzystać?

Obozy tenisowe adresowane są głównie do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i uczniowie podstawówek. Na rynku znajdują się również oferty dla całych rodzin.

Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]

Post Author: