Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Dowiedz się więcej o wyprawach.

Kochasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem ceniącym solidnie opracowane i bezpieczne wycieczki pod opieką wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Przygotowujemy wyprawy, których celem są łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, tak firm, jak i osób prywatnych, które lubią dynamiczny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju wyprawach. Aby partycypować w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna, jak również odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to trekking dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o sporej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Umożliwiają zarazem spełnienie pragnień i sprawdzenie się w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych przewodników i liderów znających na wylot specyfikę górskiego obszaru, ale też chętnie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć ewentualne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Post Author: