Aktualizacja CMS i wtyczek – o usłudze opieki technicznej WordPress

Aktualizacja CMS i wtyczek – o usłudze opieki technicznej WordPress

Poznaj więcej szczegółów o aktualizacji WordPress na wpmagus.pl

WordPress, który powstał głównie jako platforma blogowa, szybko stał się nadzwyczaj popularnym CMS-em. Z uwagi na to, że bez trudu można opanować podstawy jego obsługi, a jednocześnie jest bardzo szybki, używa się go aktualnie do tworzenia sklepów internetowych oraz złożonych stron firmowych. Jednak ten system zarządzania treścią bywa źródłem przykrych sytuacji, z tej przyczyny ważną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ okresowego wdrażania nowych edycji CMS

Utrzymywanie strony internetowej na najświeższej edycji systemu zarządzania treścią jest z pewnością podstawą jej bezpieczeństwa. Często jednak przedsiębiorstwa po utworzeniu strony zaniedbują okresową instalację najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na ataki hakerów czy infekcję przez wirusy. Co więcej, mimo iż WordPress jest całkiem nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z nieprzewidzianymi kłopotami z należytym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Stąd też konieczne jest, aby czynność tę realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu IT, należy powierzyć opiekę techniczną nad stroną internetową profesjonaliście.

Aktualizacja WordPressa – oferta dla małych i dużych firm i freelancerów

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta kierowana przede wszystkim do odbiorców biznesowych, tak niewielkich jak i większych firm, którym zależy na poprawnym i trwałym funkcjonowaniu ich strony firmowej oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Oferta ta pomocna jest też freelancerom i blogerom mającym prywatne strony internetowe. W bazowym pakiecie usługi zawarta wykonanie aktualizacji CMS-a, likwidowanie skutków ataków hakerskich oraz pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są też przeróżnego rodzaju monitoringi (m.in. zmian zawartości, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Post Author: