Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Szukasz szczegółowych wiadomości o tworzeniu sklepów internetowych? Świetnie trafiłeś! Skieruj się tu.

Masz firmę i planujesz poszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, jak również jeśli nie masz w ogóle strony www i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – atuty tej wtyczki

Ze względu na to, jak ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się witryny projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno zrozumieć fakt, że w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, ma wiele atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z stosując darmowe lub płatne motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na zdobycie przyzwoitych pozycji w SERP-ach, a w efekcie szybciej dać się znaleźć szerszej grupie nabywców. Za sprawą instalacji dedykowanych wtyczek podnosi się także funkcjonalność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom przelew opłaty za towary między innymi przez DotPay.pl bądź PayU.pl. WooCommerce daje też możliwość ewaluacji wyników sprzedaży (generowanie przeróżnego typu statystyk) oraz podpięcia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – jedynie niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zostawić specjalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zadbają o instalację tylko wypróbowanych, koniecznych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz poprawną semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce spece utworzą także blog, na którym szybko można informować klientów o nowych produktach oraz akcjach promocyjnych albo publikować poradniki i recenzje oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Post Author: