Projektowanie stron internetowych – nie rób tego sam

Projektowanie stron internetowych – nie rób tego sam

Zobacz, gdzie kupić strony internetowe Kraków

Wygoda stron internetowych wynika w szczególności z ich wzornictwa. Projektując strony www musimy nie tylko opierać się na walorach estetycznych, ale również przyzwyczajeniach klientów – jeżeli poruszanie się na serwisie przysporzy im trudności, od razu wejdą na drugą witrynę lub wybiorą towary innej firmy. Żeby zatem strona przyniosła nam spodziewane zyski, warto zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak jednak prezentuje się profesjonalnie stworzona witryna? Co zrobić, by internauci nie opuścili jej zbyt prędko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Centralną regułą, jaką powinniśmy kierować się projektując strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych elementów serwisu – przyciągną wówczas wzrok użytkownika i skłonią go do akcji. Najłatwiej uczynić to możemy dzięki użyciu kontrastowych odcieni, nie zapominając jednak o tym, by kolory bilansowały się na ekranie. Istotna jest również to, żeby najważniejsze elementy strony osadzić na osi, po której wędruje uwaga użytkownika – to wynika z rozwiązań od lat stosowanych w sieci.

Projektowanie stron internetowych – której firmie zlecić?

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie skutecznej strony internetowej nie jest proste. W razie witryny komercyjnej nietrafionym rozwiązaniem będzie zatem samodzielne jej zaprojektowanie. Chcąc zyskać gwarancję, iż strona będzie przynosić zyski, warto zlecić to fachowcom – najlepiej firmie specjalizującej się tak w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Post Author: