Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Nienaturalne linki przychodzące są najistotniejszym powodem, przez który na portal internetowy może być założony filtr Google. Czy jest sposób na uniknięcie tych negatywnych kar?

Zaprzestań wykorzystywania nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to generowanie sztucznej liczby odsyłaczy kierujących ruch na naszą witrynę internetową. Manipulują one miejscem adresu w wyszukiwarce i tym samym łamią normy rzetelnego pozycjonowania ustalone przez firmę Google. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące pojawiają się w postaci artykułów sponsorowanych przesyconych wieloma odnośnikami. Szerzy się też zjawisko kupowania linków, co skutkuje założeniem bana. Kiedy nierzetelne praktyki zostaną wykryte, strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, co wiąże się natychmiastowym obniżeniem jej pozycji w wyszukiwarce, czasem aż o 50 podstron.

Jak poradzić sobie z nienaturalnymi linkami przychodzącymi

Trzeba podkreślić, że gdy na adres www zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy walczyć o odtworzenie normalnej pozycji w przeglądarce . Proces ten jest jednak bardzo długotrwały i nie gwarantuje stuprocentowego powodzenia. Zasięgnijmy porady profesjonalnej agencji SEO, jeśli chcemy zwiększyć szansę pozbycia się uciążliwych filtrów. Fachowcy momentalnie zdiagnozują realną przyczynę i rozprawią się z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i zdejmowanie filtrów od Google warto zlecać tylko prestiżowym firmom.

Post Author: