Wszystko co warto wiedzieć o zabytkach i atrakcjach Małopolski znajdziesz online

Wszystko co warto wiedzieć o zabytkach i atrakcjach Małopolski znajdziesz online

Szukasz atrakcji turystycznych w Małopolsce? Koniecznie zajrzyj na https://tinyurl.com/y8llx2ag.

Chociaż województwo małopolskie jest jednym z najmniejszych w Polsce, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu dużo, toteż często trudno odnaleźć się w setkach informacji o planowanych eventach kulturalnych bądź sportowych i najciekawszych atrakcjach w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – odwiedź portal przygotowany specjalnie dla turystów

Aby przybliżyć wszystkim ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, stworzono serwis visitmalopolska.pl. Dostarcza on informacji nie tylko o bardziej i mniej znanych zabytkach oraz miejscach Małopolski, jak też o wystawach i eventach folklorystycznych, sportowych czy kulturalnych organizowanych na jego obszarze. Serwis prowadzony jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się w serwisie? Podróżnicy myślący o pobycie w Małopolsce o razu na głównej stronie spostrzegą mapkę, na której migiem odszukają kempingi, pensjonaty i hotele, Centra Informacji Turystycznej, jak również muzea i zabytki położone w miastach województwa. Serwis ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski też pod względem logistycznym, oferując informacje zarówno o wypożyczalniach pojazdów i parkingach, jak i o lotniskach i dworcach. Prócz tego dla osób, które z rozmaitych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, strona przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące m.in. trasy rowerowe, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO oraz czar regionalnego folkloru.

Proste rozmówki i spis ambasad – ważne informacje dla cudzoziemców

Witryna visitmalopolska.pl nie zaniedbuje również turystach z zagranicy, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i mniejszych górskich miejscowości. Informacje zawarte na stronie dostępne są wobec tego w języku angielskim, ale również w między innymi w języku słowackim, rosyjskim oraz niemieckim, francuskim. Niesłychanie pomocny dla obcokrajowców jest również dział Rozmówki, w którym poznają najpopularniejsze wyrażenia i powiedzenia, które pozwolą im dogadać się z Polakami w różnych sytuacjach, które mogą ich spotkać w czasie wizyty naszym kraju. podróżnicy z zagranicy znajdą tu wykaz konsulatów i ambasad mających swoje siedziby na terenie województwa małopolskiego.

VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego

Post Author: