Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z architektem Kraków

Biuro architektoniczne oferuje szeroki wachlarz usług – pomaga realizować marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w funkcjonalnym i komfortowym domu, ale też kieruje swoją ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt opracowuje pełny projekt obiektu, a następnie aktywnie pilnuje postępu prac, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odbudowę budynku albo proponuje aranżację już egzystujących mieszkań.

W czym pomoże Ci doświadczone biuro architektoniczne?

Interesują Cię ciekawe, nieszablonowe projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom odróżniał się na tle innych budowli w okolicy? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie wygodny, a zarazem ergonomiczny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające najświeższe trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje to m.in. obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, kawiarnie i pensjonaty. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy, jak również specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro projektowe może także zaplanować pojemne i funkcjonalne garderoby, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Post Author: