Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Potrzebujesz wykonać projekty domów drewnianych nowoczesnych? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowatorska technologia powoduje, że takie budynki nie tylko wyglądają wyjątkowo gustownie, ale są również komfortowe. Czy domki z bali mogą służyć jako budynki całoroczne? Jak wyszukać projektanta, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – lżejsza konstrukcja

Całoroczne domy drewniane to świetny pomysł na spełnienie planów o własnym domu. Ludzie coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich nieruchomości, ponieważ mają one wiele zalet. Pierwsza sprawa – są one tańsze niż domy z cegły. Ich struktura jest lekka, a to oznacza mniejsze koszty. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wykonane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z murowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej modne. Łączą one w sobie zupełnie odmienne elementy. Z jednej strony zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Jednak dzięki nowatorskim prefabrykatom dają funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – gdzie znaleźć fachowca

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości wyprodukowane z surowca naturalnego, dzięki czemu wewnątrz panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie odczuwają zdecydowaną poprawę stanu zdrowia. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie trzeba wykonywać drogiej termomodernizacji. Dodatkowym plusem jest niewielka grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można stawiać także zimą, bo całość prac wykonywana jest z pominięciem schnięcia tynków. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym architektom.

Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Post Author: