Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Projekty wnętrz mieszkań Kraków. Zobacz, kto je sporządza joannaklusak.com/oferta/

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zadbać o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają najczęściej 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, na ogół konieczny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Post Author: