Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Kliknij tu, aby kupić podporę stropową.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. W jaki sposób są wykorzystywane? Kiedy warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – typy i jej funkcja

Wśród szalunków wyróżniamy deskowania do wykopów, ścienne oraz podpory stropowe. Ten ostatni rodzaj wykorzystywany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego można pokryć strop betonem i odpowiednie jego uformowanie. Ważną funkcję pełnią również stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezastąpione w trakcie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe wykonywane są ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, co pozwala korzystać z nich w rozmaitych sytuacjach. Zwykle w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm albo od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się znaczną wytrzymałością, są również proste w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są ogromne. Pośród czołowych producentów warto wymienić podpory Peri, szalunki Altrad, jak również elementy produkowane przez firmy Olan, Pionart czy Hunnebeck. Na szczególną uwagę zasługują podpory Peri wyróżniające się doskonałą jakością, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz przemyślaną konstrukcją. Podpory stropowe Peri są dostosowane do używania nawet w niekorzystnych warunkach. Aktualnie sporo firm budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny powodują, iż usługi te stają się coraz popularniejsze. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można także oszczędzić czas.

ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Post Author: