Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Wejdź na https://flobo.io, aby uzyskać informacje o automatycznym księgowaniem faktur.

Biznesmeni cały czas poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym zredukować czas poświęcony na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a potem obserwuje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada nadany własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko ogromnych firm, ale też i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niesłychanie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla firm usługowych, hoteli oraz biur podróży

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to praktyczne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym znakomicie zda egzamin w uczelniach niepublicznych lub językowych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się również domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy firma za realizację usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Post Author: