Catering świąteczny – sprawdź, dlaczego warto go zamówić?

Catering świąteczny – sprawdź, dlaczego warto go zamówić?

Na https://bit.ly/2UwO2DQ zamówisz catering świąteczny.

Koniec grudnia to czas, który spędza się najczęściej z bliskimi, jednak imprezy świąteczne odbywają się także w firmach. Nieraz kadra firmy przygotowuje je swoimi siłami, przynosząc osobiście przygotowane dania, lecz w ogromnych zakładach pracy ten sposób działania raczej sprawdza. Aby zatem ułatwić sobie zadanie przygotowania firmowych spotkań wigilijnych, zarówno dużych, jak i tych w wąskim gronie, zalecamy zamówić usługę cateringu świątecznego.

Jakie tradycyjne dania znajdują się w ofercie cateringu świątecznego

Rzecz jasna, na bożonarodzeniowym stole musi pojawić się jak najwięcej typowych świątecznych dań. To zwłaszcza ryby, jak chrupiący filet z pstrąga lub karpia oraz staropolskie zupy – koniecznie barszcz czerwony i żurek, ewentualnie również zupa grzybowa. Na talerzach nie powinno zabraknąć też krokiecików z grzybami i kapustą, które na ogół podawane są wraz z wspomnianym wyżej barszczem czerwonym. Firmowa impreza świąteczna nie byłaby kompletna bez przekąsek na chłodno, m.in. bez sałatki śledziowej lub śledzia po kaszubsku. Warto też zatroszczyć się o pyszny specjał na koniec obiadu. Na stół wigilijny rekomendujemy puszysty sernik, makowiec bądź kutię z miodem.

Catering świąteczny w firmie – omów menu z załogą

Organizację bożonarodzeniowego spotkania w firmie warto zainicjować z pewnym wyprzedzeniem. Powinieneś określić datę wydarzenia i porównać go z harmonogramem urlopów zatrudnionych. Pozwala to ściślej obliczyć potencjalną liczbę uczestników uroczystości, a ostatecznie ułatwi zamówienie wystarczającą liczbę porcji. Zalecamy porozmawiać z zatrudnionymi o menu i razem zdecydować się na te propozycje z katalogu firmy cateringowej, które wszystkim będą smakować. Ważne jest także to, żeby dowiedzieć się czy ktokolwiek z pracowników cierpi na alergię, np. na orzechy, które używane są w cieście, albo są w załodze firmy weganie. Dla tych pracowników trzeba zamówić potrawy odpowiadające ich diecie. Firmy cateringowe zajmujące się przygotowaniem meny świątecznego zbierają zamówienia przez większą cześć grudnia, lecz nie należy zabierać się do w ostatniej chwili.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: