Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Catering imprezowy - zajrzyj tutaj po więcej informacji o tej usłudze.

Okres letni obfituje w niezmiernie popularne w ostatnim czasie imprezy na świeżym powietrzu i pikniki firmowe, ale właściwie co rusz w różnych punktach w Polsce odbywają się konferencje, bankiety bądź benefisy. Wszystkie te imprezy potrzebują stosownej oprawy, której integralnym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i podany catering. Świetnym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – jakość oprawy wydarzenia ma znaczenie

Wybrałeś już lokalizację, gdzie zorganizujesz piknik bądź masz zabukowaną salę na event? To super! Teraz należy postarać się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia przepysznych przekąsek, trunków oraz ciepłych potraw. Miej na uwadze, że na czas ważnych bankietów nie można ustawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i spodziewać się, że zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy imprezy ma znaczenie – odpowiednie ustawienie stołów, szykowne ozdoby, jak również poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Goście imprezy na pewno docenią również, jeśli posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a potrawy będą prezentować się na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – zalety cateringu imprezowego

Zaletą zamówienia oferty cateringu na imprezę jest bezspornie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przygotuje wyśmienite posiłki, ale też gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Potrawy i zakąski będą dostarczone we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, oraz jeśli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą umilić czas gościom demonstracją live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną sposobnością, aby prześledzić z bliska jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i kameralnych. W czasie ustalania niuansów zamówienia zasugeruje ona, które napoje, dania i przekąski perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: