lokal na urodziny

Lokal na 18-tkę – jak wybrać najlepszą salę?

Zazwyczaj z okazji niektórych rocznic, urodzin bądź imienin nie urządzamy żadnych imprez z przyjaciółmi i krewnymi, uważając, że nie jest to ważne. Jednakże zdarzają się takie momenty przełomowe życia, których odpowiednie świętowanie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezdyskusyjnie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – zorganizuj ogromną imprezę

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem spożywać i kupować napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach, może założyć firmę oraz pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak oficjalnych rzeczach – dla młodych na pierwszym miejscu jest sposobność zorganizowania jedynej w swoim rodzaju imprezy ze znajomymi. Da się znowu wyprawić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się szczególnie wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Więc lepszym rozwiązaniem jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć paru znajomych postanawia wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnego lokalu, lecz przy tym umożliwia zredukować jednostkowe koszty. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni najlepsze menu imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie pod gołym niebem? Znajdź salę urodzinową z opcją wyjścia do ogrodu – latem można postawić w nim duży namiot i zorganizować grill.

O czym jeszcze trzeba pamiętać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Nie da się ukryć osiemnastka to impreza, na której młodzi dorośli nie unikają alkoholu. Trzeba z tego powodu koniecznie zatroszczyć się o to, aby osoby, które nie ukończyły 18 lat, a takich może nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Szałowy wystrój sali również jest nadzwyczaj ważny, by goście całkiem oddali się klimatowi zabawy. Trzeba więc wybrać salę na urodziny, która zadba o przystrojenie przestrzeni zgodnie z sugestii solenizanta, jak również optymalnie rozstawi stoliki z napojami i posiłkami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” perfekcyjnie sprawdza się menu finger food, składające się z niedużych przekąskach “na raz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostroi przekąski zarówno do charakteru imprezy, jak i do preferencji i budżetu klienta.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: