Planujesz ważne przyjęcie? Postaw na profesjonalną usługę cateringową

Planujesz ważne przyjęcie? Postaw na profesjonalną usługę cateringową

Co powinieneś wiedzieć o firmie cateringowej w Krakowie?

Kiedy planujesz wystawne wydarzenie rodzinne bądź firmowe, na które chcesz zaprosić sporą ilość uczestników, zapewne nie będziesz w stanie na własną rękę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując soki oraz szybkie przekąski w hipermarkecie – duże imprezy zazwyczaj wymagają stosownej oprawy też w obszarze posiłków. Wszak nie godzi się położyć na stołach osób zaproszonych po prostu ciasteczek oraz słodkich napojów. W takich sytuacjach świetnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Zamierzasz zamówić usługę cateringową? Klarownie opisz własne oczekiwania

Profesjonalne podmioty oferujące usługi cateringowe zazwyczaj świadczą parę jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na komunie, śluby lub chrzciny, catering firmowy i catering świąteczny, czyli przygotowanie dań na Wigilię. Oferty te są dobrze dopasowane do charakteru poszczególnych eventów, dlatego wyraźnie różnią sięmiędzy sobą np. kosztem i wykazem potraw dostępnych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej należy pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą klarownie wyszczególnić własne oczekiwania, ale jednocześnie być również otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze eventów rozmaitego typu to jego praca, więc wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawia, że może on podsunąć rozwiązania, które trafią w gust ogółu gości.

Wynajęcie firmy cateringowej to oszczędność czasu

Przyrządzanie dań nawet dla niewielkiej liczby gości może być olbrzymim problemem, głównie wówczas, gdy musimy zrobić to osobiście. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na uzgodnienie pozostałych kluczowych elementów eventu. Daje to również możliwość poczęstowania uczestników pysznymi potrawami przyrządzonymi przez najlepszych kucharzy. Wypada przy tym zaakcentować, iż istotnym przymiotem dań oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich kompozycja na talerzu. Oprócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają także własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: