Port lotniczy Kraków – parking przy Balicach

Port lotniczy Kraków – parking przy Balicach

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz wygodnie dotrzeć na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia monitorowany parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia oferuje?

Parking przy Balicach – 1200 metrów od lotniska

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z komunikacji miejskiej i nosić ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować auto na czas wylotu? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking długoterminowy położony w okolicach lotniska – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – samochody obejmuje ubezpieczenie PZU

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i strzeżone przez całą dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić nawet na miesiąc – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższym urlopie za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Postój można opłacić bezpośrednio po przyjeździe lub przelewem internetowym.

Post Author: