Profesjonalne sprzątanie grobów

Profesjonalne sprzątanie grobów

Opieka nad grobami Kraków - więcej informacji o tej usłudze poznasz tu.

Wygląd grobów zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Często jednak nie znajdujemy chwili, by się nimi zająć – także, kiedy nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe problemy zaczynają się zaś, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Czemu warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują także inne usługi, czyli montaż ławeczek lub doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, jakie należy zapłacić osobom opiekującym się nagrobkami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależą zwłaszcza od zakresu pomocy – kiedy decydujemy się na tylko jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast zależy nam, by firma sprzątała grób co miesiąc, musimy pogodzić się z kosztem około 400 zł rocznie. Warto też zauważyć, iż stawki uzależnione są również od rozmiarów nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Post Author: