Sala na przyjęcie weselne – jej wystrój to nie wszystko

Sala na przyjęcie weselne – jej wystrój to nie wszystko

Zajrzyj w to miejsce, jeżeli interesuje Cię aktualna oferta przyjęć weselnych.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli narzeczeni zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór najlepszej sali weselnej, w której goście spędzą ten uroczysty wieczór w komfortowych warunkach.

Sala weselna – postaw na kompleksową obsługę

Wybierając miejsce na wesele nowożeńcy musi uwzględnić kilka istotnych czynników. W pierwszej kolejności musi znać ilość uczestników zabawy, żeby być pewnym, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej nie będzie uciążliwe. Jeżeli na wesele poproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym mieście, warto szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się bogata baza noclegowa. Ostatnim zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy ułożenie menu, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i dekoracja stołów . Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie całościowej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na 130 gości

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zorganizować zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne odbywają się od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się zniewalającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ok. 130 osób. Imprezę można urządzić także w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, iż zlokalizowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Dojazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa zwykle dłużej aniżeli 30 minut.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: