Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Skieruj się tu, aby zamówić catering biurowy.

Warsztaty, ważne negocjacje biznesowe lub konferencja – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo zapewne pewnego dnia stanie przed nieodzownością organizacji takiego wydarzenia. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów i posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli urządzane spotkanie przyciągnie mnóstwo osób, wypada zamówić usługę cateringu dla firm.

Przekąski bez niebezpieczeństwa pobrudzenia rąk – o cateringu dla firm

Kursy oraz konferencje biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 8-10 godzin, nierzadko nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy harmonogram wykładów, między którymi zaplanowane są średnio trzy kwadransowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie dużego obiadu w okolicznej jadłodajni. Stąd tak ważne jest udostępnienie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą szybko skonsumować w czasie przerwy, a jeśli organizator pozwoli, nawet zabrać na salę prelekcji. Firmy oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez ryzyka zabrudzenia dłoni czy odzieży. Oferta cateringu biurowego obejmuje też udostępnienie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Planujesz warsztaty? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Bufet kawowy jest niesłychanie ważna, pozwala wszak uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Ponadto jest to również możliwość nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz obgadania w luźnej atmosferze problemów roztrząsanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który widuje się na stołówkach biurowców, w żadnym razie nie dorówna świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych konferencji czy płatnych szkoleń nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, spożywając kupione po drodze w sklepie lub przyniesione z domu sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc prestiż spotkania i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się także o komfort partycypantów.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: