Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Więcej szczegółów o serwis okien Warszawa cennik

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie działają także czynniki atmosferyczne – żar i mróz, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba również o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Post Author: