Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Serwis okien Warszawa cennik. Zdobądź więcej wiadomości.

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie działają także czynniki atmosferyczne – żar i mróz, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba również o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Post Author: