Czy dożylne wlewy z witaminy C są skuteczne?

Czy dożylne wlewy z witaminy C są skuteczne?

Witamina C to niezwykle cenny mikroelement, który leczy choroby i wzmacnia układ odpornościowy. Zalecany jest szczególnie w sezonie jesienno-zimowym. Od lat 60. witaminę C używa się w dodatkowy sposób – przy bardzo ostrych schorzeniach. Przyjrzyjmy się zatem na czym polegają dożylne wlewy witaminy C i jakie są zalecenia do ich stosowania.

Dożylne wlewy witaminy C – na kleszczowe zapalenie mózgu

Witamina C jest składnikiem niezbędnym do życia człowieka. Musimy przyjmować ją w formie syntetycznej lub naturalnej (np. z owoców), ponieważ sami nie potrafimy jej wygenerować. Nowoczesna medycyna od lat bada oddziaływanie witaminy C na zwalczanie poważniejszych chorób – boreliozy, miażdżycy, a także mnóstwa innych. Nauka weryfikuje szczególnie wpływ witaminy C na unicestwienie komórek kancerogennych – niektóre testy starają się udowodnić, że wprowadzenie niekonwencjonalnego leczenia może dać o wiele lepsze skutki leczenia. Dożylne wlewy witaminy C polegają na wprowadzeniu sporych porcji tego związku do ciała człowieka. Kuracja od 10000 mg pomoże zwalczyć szereg niebezpiecznych chorób.

Wlewy witaminy C – czas trwania leczenia

Sposób podawania witaminy C, czyli z pominięciem układu pokarmowego, usuwa niebezpieczeństwo powstania skutków niepożądanych, które mogłyby wystąpić w przypadku zwykłych metod (np. tabletek). Wyniki mogą być znakomite – choroby układu naczyniowego zanikną i poprawi się wydolność organizmu. Żeby dostrzec trwałe skutki, leczenie musi potrwać około miesiąca, a stężenia witaminy pod stałą kontrolą ustalane przez doktora, który decyduje o kierunku terapii.

Post Author: