Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Vitberg opinie. Więcej szczegółów na www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy gospodynią domową, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Stres, spowolniony metabolizm, bolące biodro czy regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich części składane są ręcznie. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: