„INN:Poland” z wizytą u producenta zestawów do wibroterapii

„INN:Poland” z wizytą u producenta zestawów do wibroterapii

Wejdź na https://innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen, aby odnaleźć szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przybliżył ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem wibroterapii ćwierć lat temu i od tego czasu skutecznie ulepsza swoją ofertę.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie od ponad wieku, jednak intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od 40 lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają działanie krótkotrwałe i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy urządzeń, które spotkały się z przychylną opinią klientów. Moduły RAM Vitberg+ mogą być stosowane podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak również dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg założył 52 placówki na terenie Polski, w których można wypróbować urządzenie i przekonać się o jego działaniu. Średnio c trzeci pacjent Poradni Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: