„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

Niezbędne informacje na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed komputerem często odczuwamy zesztywnienie ramion i szyi, bóle kręgosłupa czy uczucie ciężkości w nogach. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje plecy, biodra, kolana, nogi lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również odpręża, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Aparat RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących bądź dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: