Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Nie posiadasz doświadczenia w tym temacie? Skontaktuj się z psychologiem UK

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Dzisiaj przez Brexit zjawisko emigracji właściwie zanikło, jednak nadal nie brak ludzi skorych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii generuje ogrom kłopotów, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego udać?

Przebywanie na emigracji i wynikające z tego odseparowanie od rodziny, jak również praca w obcym kraju, mogą generować bardzo dużo problemów, którym bardzo trudno jest podołać. Separacja z rodziną często wywołuje ogromny stres. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą też trudności ze znalezieniem pracy lub nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest dość często spotykany, powoduje, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju czy nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy tego typu naprawdę ciężko jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie wolno bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że informacje przekazane podczas sesji zostaną powierzone osobie postronnej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się ukrywać swoich kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje jak nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Sesja odbywa się w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej specjalista.

Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Post Author: