Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia autora bloga „Polaku lecz się sam”

Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia autora bloga „Polaku lecz się sam”

Szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg? Skieruj się na polakuleczsiesam.pl

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po 30-dniowym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – opinie redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zaobserwował, że już po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed monitorem. Ponadto, korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło również sen autora recenzji, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy używaniu zestawów masujących firmy Vitberg ważna jest cykliczność sesji, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się szybciej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji, jego estetyka oraz to, iż jest to dzieło rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całości zestawu (bądź tylko niektórych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: