Vitberg opinie

„Uroda i Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – recenzja autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest proste do instalacji. Zaledwie chwilę po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: