Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy autora bloga „Testy outdoorowe”

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy autora bloga „Testy outdoorowe”

Solidna porcja informacji o marce Vitberg. Sprawdź koniecznie!

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, pozwala wyraźnie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle szyi, nóg czy kręgosłupa. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – działanie i konstrukcja

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do relaksu i walki z symptomami stresu.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: