Wibroterapia. Zestawy RAM Vitberg+ – opinie i produkcja

Wibroterapia. Zestawy RAM Vitberg+ – opinie i produkcja

Zajrzyj tutaj jeśli jesteś zainteresowany marką Vitberg

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom.

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: montowni, działu elektroniki, szwalni i wykrawalni. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddawane są odpowiednim testom. Poszycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z urządzeń marki Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: