Wybielanie zębów przy pomocy światła

Wybielanie zębów przy pomocy światła

Mocne i śnieżnobiałe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Niestety bakterie systematycznie wpływają na nasze szkliwo i sprawiają, że staje się ono poszarzałe. Nie zawsze systematyczne zabiegi pielęgnacyjne zapewniają dobre efekty. Jak odzyskać piękny uśmiech? Jakie metody wybielania są najbardziej efektywne?

Wybielanie zębów – odzyskaj wspaniały uśmiech

Czyszczenie jamy ustnej po każdym posiłku to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed przebarwieniami. Kwasy i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swoje piękno. Domowe sposoby pielęgnacyjne (pasty, paski, woski), mogą spowodować uszkodzenie szkliwa i nadwrażliwość. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom śnieżnobiały blask. Jakie zabiegi są w tym momencie najpopularniejsze? Stomatolodzy szczególnie zalecają naświetlanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia zauważalne rezultaty już po trzech zabiegach. Wybielanie lampą jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla dziąseł.

Wybielanie zębów metodą BEYOND

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Wstępnym etapem jest przegląd stanu jamy ustnej. Potem przy pomocy specjalnego szablonu ustala się barwę zębów przed zabiegiem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, stomatolog przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na wybrany ząb lub całość uzębienia. Ważne jest też precyzyjne dobranie PH żelu. Żel naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny usuwając przebarwienia. Metoda BEYOND rozjaśnia zęby nawet o czternaście tonów, rezultaty są więc niesamowite i utrzymują się do trzech lat. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez przynajmniej tydzień. Znakomite efekty zapewnia także wybielanie zębów przy pomocy szyn wybielających.

Post Author: