Zestaw do wibroterapii Vitberg – możesz korzystać z niego w domu

Zestaw do wibroterapii Vitberg – możesz korzystać z niego w domu

Szukasz więcej wiadomości o marce Vitberg? Skieruj się na natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Osoby pracujące przed monitorem z czasem zaczynają skarżyć się na bóle kończyn, otyłość oraz bóle kręgosłupa. Jedną z metod radzenia sobie z tymi schorzeniami jest wibroterapia, przechodząca w ostatnich dziesięcioleciach swój renesans. Prace badawcze nad tą metodą terapii przeprowadzano już w drugiej połowie XX w. Terapia wibracjami nie tylko wpływa na niwelowanie bólu, ale poprzez stymulację włókien mięśniowych i przyśpieszenie metabolizmu może wspierać również proces odchudzania. Z terapii wibracjami chętnie korzystają też sportowcy do regeneracji mięśni po wyczerpujących sesjach treningowych.

Wibroterapia w domu z zestawem RAM Vitberg+

Wibroterapia jest jednak dostępna i dla zwykłego śmiertelnika. Można się jej poddać w zaciszu własnego domu, bez konieczności zapisywania się na zabiegi u rehabilitanta. W sprzedaży można znaleźć zestawy do wibroterapii wytwarzane przez Vitberg, które przeznaczone są do aktywnego masażu drganiami poszczególnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z trzech głównych programów: Nogi, Kręgosłup i Relaks, w których można ustawić cztery poziomy częstotliwości wibracji. Część podstawową można rozszerzyć o kolejne moduły: Kolana, Metabolizm, Nogi, Szyja i Biodra.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: