Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Dowiedz się, gdzie nabyć słój z kranikiem, wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które znajdują wiele zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają spore objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie stosowany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania soków, kompotów, lemoniad i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: