Alternatywa dla kapsułek do ekspresów A Modo Mio – poznaj ofertę

Alternatywa dla kapsułek do ekspresów A Modo Mio – poznaj ofertę

Jeśli chcesz kupić kapsułki A Modo Mio, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Marek wytwarzających kawę jest ogromna ilość, niemniej jednak Lavazza wciąż mieści się w czołówce tych najpopularniejszych. Mało osób wie, że początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20$ nabył niewielki obiekt handlowy, gdzie przetwarzano ziarna kawy oraz przyrządzano ich niepowtarzalne mieszanki. Zdobyły one ekspresowo serca obywateli Turynu. Wiek później marka Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje smakiem swoich kaw, ustanawiając normy także w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – wysoka jakość i głęboki aromat

Jednymi z najczęściej kupowanych obecnie ekspresów do kawy w kapsułkach są te z serii Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą przygotowanie pachnącej, apetycznej kawy trwa zaledwie kilkanaście sekund. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak używać wyłącznie z kapsułek wytwarzanych przez tę firmę. Dziś na rynku kupić można sporo zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, iż są one nieco tańsze, ale nadal charakteryzują się wysoką jakością.

Kto wytwarza zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Najwięcej zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, marki która także pochodzi z Włoch i zajmuje się wytwarzaniem kaw w kapsułkach do wielu popularnych ekspresów tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno kawy będące smakowitą kompozycją arabiki (Venezia), jej mieszanką z robustą (bezkofeinowa Genova Decaffeinato lub Vigoroso Ira), ale również napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) i czekolady (Mokaccino).

Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Post Author: