naszyjniki celebrytki, celebrytka

Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Duża dostępność wzorów i materiałów, z których są wykonywane powoduje, że każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek i piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a zatem mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, gwiazdka, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Panie zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, ale też dopasowania danego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką szczęścia i boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem przekory oraz nieprzeciętności.
Wielką zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: