Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Tutaj znajdziesz czapraki dla koni

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które gwarantują koniowi wygodę, a równocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw znakomicie chłoną wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry konia. Jeżeli pragniesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wykonane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem lub posiadające siateczkę chłonącą pot koni. Przemyślana konstrukcja gwarantuje wysoką wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, by doskonale dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały wygodę jazdy. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też dobrze się prezentują. Produkty te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Post Author: